Valgomojo stalai

Valgomojo stalai

Namuose yra kelios vietos kur praleidžiame didžiąją dalį savo laiko. Viena iš jų – virtuvė arba valgomasis. Po ilgos ir sunkios darbo dienos mėgstame susėsti prie valgomojo stalo ir pasidalinti įspūdžiais. Taip pat, prie pietų stalo susėdame ir per šventes, bei kitus mums svarbius įvykius. Todėl nenuostabu, kad norime sukurti jaukią ir patogią aplinką. Ir vienas iš svarbiausių dalykų, būtent yra vakarienės ar jaukių sekmadienio pietų stalas. Bram suteikia galimybę pateikti Jūsų norimo stalo viziją, kurią kargu galime išpildyti!

Bram Wood gamina begalę įvairių valgomojo stalų pagal visus kliento pageidavimus ir poreikius. Klientai gali pasirinkti stalo matmenis, kojų bei stalviršio spalvas, medinio stalviršio klasę (A arba B), bei kitus baldo parametrus. Galbūt tai papildomi baldo praplėtimo elementai? O gal norite nestandartinio stalo aukščio? Visa tai įmanoma išpildyti.

Taip pat, stalai gali būti įvairių formų. Daugelio mėgstamas apvalus valgomojo stalas visuomet bus madingas, na o stačiakampis pietų stalas užtikrins funkcionalumą ir patogumą. Išskirtinio dizaino megėjams siūlome stalviršius frezuoti pagal formą kokią tik įmanoma įsivaizduoti. Ovalas, lašas, trikampis ar bet kokia kita forma nėra kliūtis susikurti savo svajonių stalą.

Išskleidžiami valgomojo stalai

iskleidziami valgomojo stalai

Be abejo, gaminame ir valgomojo stalus su išskleidimo mechanizmu. Toks išskleidžiamas valgomojo stalas leidžia prie jo susodinti daugiau žmonių. Tai yra ypač patogu jeigu taupote vietą, tačiau kartais didesnis stalas yra būtinas.

Labai svarbu iš anksto apsvarstyti kaip dažnai bus naudojamas valgomasis stalas, kiek žmonių įprastai prie jo sedės, ar juo naudositės per šventes. Taip pat, rekomenduojame iš anksto pasvarstyti kokias kėdes naudosite, bei kiek jų viso bus aplink valgomojo baldą. Klientams primename, kad įvertintų reikiamą atstumą tarp kojų ir ar visos kėdės telpa taip kaip norite. Na o valgomojo stalai su prailiginimu leis padidinti stalą būtent tada kada reikia.

Stalviršio padengimas

Jeigu stalviršis gaminamas iš ąžuolo medienos, jį dengiame „Rubio Monocoat“ alyva. Taip puikiai žinomas gamintojas visame pasaulyje. Ji ypač gerai vertinama tiek profesionalių, tiek megėjų medinių baldų gamintojų. Ši alyva yra gaminama Belgijoje ir atitinka visus aukštus Europos Sąjungoje keliamus reikalavimus. Beje, „Rubio Monocoat“ siūlo begalę įvairių spalvų, kurios išryškina nuostabius medžio raštus ir tekstūras. Prieš gaminant stalą, žinoma, aptariame visas įmanomas spalvos variacijas. Padedame atrasti optimaliausą spalvos variantą. Žinoma, stalą galime dengti ir kitų gamintojų alyvomis ar dažais. Taip pat, gaminiai gali būti lakuojami. Visuomet klientams padedame apsispręsti ir įvertinti padengimo variantų privalumus ir trūkumus.

Pietu stalas

Jeigu norite kitos medienos ar net tam tikro medžio pakaitalo, pasiūlysime Jums patį optimaliausią sprendimą pagal baldo naudojimo poreikius. Taip pat, galime pasiūlyti fibro-betono stalviršius, kurie yra gaminami pagal naujas technologijas. Šie stalviršiai pasižymi gerokai estetiškesniu vaizdu. Taipogi, šiuo metu betonas yra mėgiama medžiaga daugelio architektų ir dizainerių.

Baldai yra gaminami Lietuvoje, atrenkant aukščiausios kokybės medžiagas ir medieną. Prieš pradedant baldo gamybą, klientui pateikiame techninius brėžinius. Tik po jų patvirtinimo, prasideda tolimesnis gamybos procesas.

Kainos priklauso nuo stalo dydžio, stalviršio klasės, padengimo poreikių, kojų tipo, bei kitų pasirinkimų. Todėl kaina yra skaičiuojama individualiai pagal Jūsų poreikius ir pasirinkimus. 

Bram Wood gaminami valgomojo stalai yra būtent tokie, kokio norite Jūs!

Susisiekite su mumis – atsakysime per dieną

  Jūsų vardas (būtina)
  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Žinutė
  Failas
  * Čia galite prisegti nuotrauką su norimo stalo pavyzdžiu

  Taip pat, susisiekti su mumis galite per Facebook, el. paštu – info@bram.lt arba telefonu – +370 620 81819!